slide 2

Проектування та впровадження комп’ютерної мережі

.

.

Яка наша думка?

Проектування та впровадження комп’ютерної мережі потребує спеціальних знань на професійному рівні. Адже локальні мережі – достатньо складна структура і складається з численних компонентів та вузлів. Важливо розуміти основні принципи взаємодії компонентів комп’ютерних мереж, знати як поведуть себе компоненти в тих чи інших ситуаціях. Перш ніж створити локальну мережу, необхідно провести серйозну підготовчу роботу, вивчити потребу в подібних мережах, визначити які завдання та функції вона повинна виконувати, обрати типологію мережі, середу й протоколи передачі даних. Володіючи такою інформацією можна обрати шляхи реалізації комп’ютерних мереж, визначити обладнання, необхідне для створення локальної мережі, та її вартість. Тому основним етапом в створенні комп’ютерних мереж, є їх проектування. Тільки максимально досконало сконструйована локальна мережа стане рентабельною.
Гарантія успішної роботи локальної мережі – це якість монтажу. Монтаж потребує застосування сучасних технологій, засобів й кваліфікованих фахівців. Процес установки складається з декількох етапів:
- підготовка приміщення до монтажу локальної мережі;
- створення кабельної інфраструктури;
- монтаж активного обладнання;
- налаштування програмного забезпечення.
Жоден з цих етапів не є другорядним, оскільки всі вони взаємопов’язані.
Будь-яка комп’ютерна мережа потребує переналаштування й модернізації. Незалежно від якості проектування й монтажу, завжди є вірогідність виходу з ладу пасивного чи активного обладнання мережі. Відповідно, для підтримки мережі в робочому стані необхідно її регулярне обслуговування.
З повагою, NetStar.

Вгору
Copyright © 2000-2015 NetStar.net.ua - Design: NetStar